KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13535333
nr 1353 5333
Marco Cecioni
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, "Rebus". Signerad a tergo, 1990. Olja på duk, 71x88 cm
Marco Cecioni, iteliensk svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:22:27
10/10 21:36:04